Selamlar, hoş geldiniz. Gelin beni biraz tanıyalım;

https://samedyelgel.com web adresime hoş geldiniz. Ben, Samed YELGEL. Güncel olarak 21 yaşında, 22 yaşına da az kalmış birisiyim. Kişisel Blog sayfam içerisinde genel paylaşımların yanı sıra liste içerikler, nasıl yapılır, gündem ve teknoloji haberlerini paylaşıyorum.

Yıllardır SEO konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Gelişim sürecinde SEO uyumlu içerik yazarak kazancımı sağladım. makaleyaz.net üzerinde bulunan profilim üzerinden hem kendimi geliştirdim. Hem de bu sektörde olan her şeyi öğrenmeye çalıştım.

Öğrenme ve bunları işleme koymak benim için oldukça kolaydı. Geçmişte pek çok web site açma ve yönetme girişimim oldu. samedyelgel.com bunlardan en köklü hazırlananlardan birisi. Bu web sayfasını 02.08.2022 sabahı hazırlamaya başladım.

Geçmişte olan bilgi birikimim ile attığım sağlam adımlar ile birlikte aynı gün site kuruluşunun 6. saatinde ilk yazım Google üzerinde 1. Sayfaya 6. Sıraya ulaşmayı başardı.

Yıllardır sektörde bulunarak ürettiğim içerikler ile kendinize bilgi katabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sağlam sipariş geçmişime güvenerek SEO uyumlu içerik siparişi oluşturabilirsiniz.

SEO uyumlu sipariş oluşturmak için makaleyaz.net profilime gidebilirsiniz. Samed Yelgel – makaleyaz.net