reklamsız youtube nasıl yüklenir

Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir | Youtube Vanced Nedir? – 2022

Reklamsız Youtube nasıl yüklenir Youtube Vanced APK uygulaması ile reklamsız Youtube yüklemek mümkün. Peki, Youtube vanced nedir?

Reklamız Youtube nasıl yüklenir sorusu özellikle artan Youtube reklamlarından sonra sıkça sorulur hale gelmiş durumda. Youtube sisteminin, Youtube Premium özelliğine geçmesinin ardından. Hali hazırda bulunan reklamların artması, bazı kullanıcıların APK uygulamalara yönelmesine neden olmaya başladı.

Youtube Vanced APK uygulaması ile birlikte Android cihazlara reklamsız Youtube yüklemek mümkün durumda. Birkaç basit adım ile yapabileceğiniz bu işlem nasıl işliyor? Gelin adım adım bakalım, Reklamsız Youtube nasıl yüklenir sorusuna cevap arayalım;

  • Buraya Tıklayın ve Youtube Vanced web sitesine giriş sağlayın.
  • Sayfayı biraz aşağıya kaydırınca karşınıza çıkacak olan “Download” butonuna tıklayın.
  • İndirdiğiniz Vanced Manages isimli uygulamayı Android cihazınıza kurun.
  • Kurulum sonrasında çalıştırın, karşınıza gelecek seçeneklerden Youtube Music veya Youtube seçeneklerini seçin. Bu iki uygulamayı da aynı anda yükleyebilirsiniz.
  • Daha sonrasında karşınıza gelecek seçeneklerden Root/NONRoot seçeneklerini seçin. Telefonunuzda Root varsa Root, yoksa NONRoot seçeneğini seçin ve ilerleyin.
  • Karşınıza gelecek olan ekrandan önce Youtube Vanced yazana tıklayıp kurulumunu gerçekleştirin. Kurulum sırasında uygulamayı kapatmayın.
  • Hemen ardından MicroG olan seçeneği seçin ve yüklemeye başlayın. İndirme  ve yükleme sırasında ekranınızı kapatmayın/ uygulamadan çıkmayın.

Reklamsız Youtube nasıl yüklenir? sorusuna karşın verilebilecek en basit cevap bu şekilde. Bunun yanı sıra. MicroG uygulamasını telefonunuzdan silmemeniz gerektiğini belirtmeliyiz. MicroG uygulaması, reklamsız youtube uygulaması içinde Google hesabınız ile oturum açabilmeniz için gerekmektedir.

Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir | Videolu Anlatım

Reklamsız Youtube nasıl yüklenir? Reklamsız Youtube yükleme konusunda videolu destek almanız aşamaları daha kolay tamamlamanıza olanak sağlayabilir. Peki, Reklamsız Youtube nasıl yüklenir?


Youtube kanalımızda bulunan adımları tek tek uygulayarak kısa sürede yükleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Nedir, nasıl yapılır gibi konulara anında cevap bulabilmek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Youtube Vanced Nedir?

reklamsız youtube nasıl yüklenir

Youtube vanced nedir? Youtube vanced bir dönem oldukça yoğun kullanılmış olan, reklam engellemesi adını duyurmuş. Youtube ve Youtube Music uygulamalarına erişim sağlamanıza olanak tanıyan uygulamadır.

Bir dönem, Youtube Premium sisteminin yaygınlaşması ile birlikte Youtube tarafından engellenmiş olan bu uygulama. Reklamsız Youtube nasıl yüklenir? sorusuna cevap olarak karşımıza çıkmakta. APK olması nedeni ile sadece internet üzerinden indirilebilen bu uygulama sayesinde. Ücretsiz bir şekilde Reklamsız Youtube hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Premium bazı özelliklerin kullanımına da olanak sağlamakta. Özelliklere bir bakacak olursak karşımıza böyle bir liste çıkıyor;

  • Arka planda oynatma.
  • Küçük ekranda oynatma.
  • Reklamsız oynatma.

Arka planda oynatma ve küçük ekran oynatma özellikleri normal Youtube kullanıcıları için açık değil. Bu özelliklere erişebilmek için Youtube Premium hesaba sahip olmanız gerekmekte.

Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir? Reklamsız Youtube Zararlı Mı?

reklamsız youtube nasıl indirilir-min

Reklamsız Youtube nasıl yüklenir sorusunun yanı sıra, Reklamsız Youtube zararlı mı veya Youtube vanced zararlı mı sorusu da sıkça sorulmakta.

APK olarak indirilen ve üçüncü parti olarak kullanıla bu yazılım tam anlamı ile güvenlik sunmamakta. Her ne kadar bu zamana kadar bir güvenlik ihlali içinde kendi adını bulundurmamış olsa da ilerleyen dönemlere böyle bir şey ile karşılaşmamanızın garantisi bulunmamakta.

Youtube reklamsız apk  sürümlerini her zaman şüphe ile kullanmanız önerilmekte. Bize kalırsa bu uygulamalardan uzak kalın ve mümkünse Youtube Premium satın alın. 16,99TL ile birlikte hem Youtube hem de Youtube Music sistemlerine Premium olarak erişme şansına sahip oluyorsunuz.

Papara Cashback İle Ucuz Youtube Premium

youtube papara cashback nedir-min

Papara Cashback ile ucuz Youtube Premium kullanmanız mümkün. Özellikle 16,99TL Olan Youtube Premium paketini Cashback sistemi ile destekleyerek daha az ödeme imkanınız bulunmakta.

Öğrenci paketleri ve Papara Cashback sistemi ile de ucuza alabileceğiniz Youtube Premium hesap ve cihaz güvenliğinizin de riske girmesinin önüne geçmekte. Reklamsız Youtube nasıl yüklenir? sorusuna cevap arayan kullanıcılara bu konuda maalesef kötü haberi de vermemiz gerekmekte.

Youtube Vanced her ne kadar yaygın olsa da, açık kaynak kodlar kullanıyor olsa da üzerine oldukça fazla risk taşımakta. Bunlara karşın kullanmak istiyorsanız size önerimiz, başka bir Google hesabı açarak uygulamaya giriş yapmanız.

Hesap çalınma durumlarına karşın alabileceğiniz bu basit önlem sayesinde ileride yaşanabilecek sorunlara karşı tedbirli olmuş olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

One thought on “Reklamsız Youtube Nasıl Yüklenir | Youtube Vanced Nedir? – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.