Teknoloji

Twitter Ortalama Tweet Atma Oranı Güncellemesi! Twitter Yeni Özellik 2022

Özellikle siyaset anlamında oldukça sık kullanılan platformlardan birisi olan Twitter, aldığı her yeni güncelleme ile daha iyi bir hale geliyor.

Twitter ortalama Tweet atma oranı güncellemesi ile birlikte istatistikler alanında yeni bir özellik kavuşturdu. Söz konusu özellik Twitter üzerinden takip edeceğiniz kişileri özenle seçmenizi sağlamanın yanı sıra ortalama olarak gösterdiğiniz etkinlik durumunu da gözler önüne serecektir.

Twitter, güncel ve içerik paylaşan kullanıcılarını sürekli olarak öne çıkartmakta. Aylık ortalama olarak paylaştığınız tweetleri sizlere sunarak mikro blog olan twitter sayfanızda daha fazla aktiflik göstermenizi hedeflemekte.

Twitter Ortalama Tweet Atma Oranı Nasıl Kullanılır?

twitter aylık tweet atma özelliği

 

Özellik henüz test aşamasında ancak herkese kullanım için açıldığı zaman profilinizden direkt olarak bu özelliğe erişebileceksiniz. Twitter Tweet atma oranı kapatma ayarları mevcut mu bilinmiyor.

Twitter diğer kullanıcıların tweet atma oranını görme gibi bir sisteme geçiş yapması ile birlikte artık hesapları takip etmeden hemen önce ne kadar Tweet attığını kolaylıkla gözlemleyebilir, daha aktif hesapları takip edebilirsiniz.

Özellikle Tweet atma oranının yüksek olduğu hesapların önerilecek olduğunu da gözler önünde bulundurursak yeni dönem ile birlikte Twitter’da ünlü olmak için sürekli Tweet atmanız gerekebilir.

Twitter Başkalarının Tweet Atma Oranına Bakmak

Twitter yeni güncelleme ile Aylık kaç tweet attığınızı gösterecek dedik. Peki, takip edeceğiniz kişilerin aylık olarak ne kadar Tweet attığını nasıl gözlemleyebilirsiniz.

Bunun için izlemeniz gereken bazı adımlar bulunuyor, bu adımlar sırası ile şu şekilde;

  • Güncel tarayıcı veya Twitter uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapın.
  • Takip etmek istediğiniz veya Tweet gönderim oranına bakmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını aratıp profiline girin.
  • Takipçileri ve Takip ettikleri kısmın hemen sağ tarafında bulunan aylık Tweet atma oranına bakın.

Aylık Ortlama Tweet atma istatistiği özelliği bende yok gibi bir sorun ile karşılaşmanız oldukça olası. Böyle bir durumda tek yapmanız gereken söz konusu özelliğin sizin için de kullanıma açılmasını beklemek.

Twitter Ortalama Tweet Atma Oranı tüm kullanıcılar için açıldığı zaman Twitter üzerinden ünlü olmak için aylık olarak paylaştığı içerik sayısını arttıracak kişi sayısı da artacaktır. Bu nedenle, Twitter Tweet paylaşma sıklığınızı şimdiden değiştirmeniz sizin için iyi olacaktır.

HakkımızdaSamed Yelgel

Merhaba, ben Samed Yelgel. Gündem, Teknoloji ve pek çok alanda sizler için içerik üretiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir